.....reklamné bariery.....


Pivné záhrady, reklamné bariéry

Naša spoločnosť ponúka rôzne typy systémov oplotenia, známe ako reklamné bariéry, výstavné bariéry, reklamné ploty, banerové reklamy, pivné záhrady a kaviarenské záhrady.

Druhy reklamných bariér

Máme systémy oplotenia pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vnútornými systémami sú reklamné (tenisové) prekážky a bariéry so systémom "Creative Wall". Vonku ponúkame pevné, stabilné a účinné "bariéry proti káve".

Výstavba reklamných bariér

Masívna štruktúra oceľových nosných tyčí a stabilný, estetický, gumený podstavec v kombinácii s rúrkovými priečkami napínajúcimi výtlačky sa premieňajú na produkt výnimočnej krásy.
Na montážne krúžky umiestnené na stĺpoch sú pripevnené priečniky s potlačou. V krúžkoch sú štyri otvory v tvare fazule, polmesiaca, ktoré umožňujú pripevnenie priečnikov v ľubovoľnom uhle. Vďaka takýmto riešeniam môžeme vytvárať obdĺžnikové, šesťhranné a osemuholníkové ploty, spájať štvorce atď. Výška reklamných bariér je 93 cm so základňou, zatiaľ čo šírka jedného modulu je 151 cm. Celá kovová konštrukcia je lakovaná matnou čiernou farbou.

Potlač reklamných bariér

Štandardne sú reklamné plochy/bariery potlačené na jednej alebo oboch stranách na materiáli Blockout s hmotnosťou 650 g / m2. Na tlač reklamných bariér používame latexový stroj XP. Latexové atramenty zaisťujú vysokú odolnosť výtlačkov proti mechanickému poškodeniu a UV žiareniu.