..... multifunkčné šatky .....

V posledných rokoch sú veľmi populárne multifunkčné šatky, alebo ako ich niektorí nazývajú "komín". Multifunkčná šatka je bezšvová rúrkovitá šatka, ktorá sa dá použiť mnohými spôsobmi: ako šál, čiapka, čelenka, kukla alebo maska. Perfektné na lyžovanie a snowboarding, pod prilbu, pod krk, na bicykli v cestovnom ruchu alebo jednoducho na dennej báze. V dnešnej dobe je obzvlášť užitočný na ochranu pred smogom, najmä pri jazde na bicykli, a na ochranu hlavy pred prudkým slnkom.

Multifunkčné šatky ako reklama

Popularita "komínov" je spojená nielen s ich veľkou univerzálnosťou, ale aj so širokými možnosťami personalizácie. A čo viac, kvôli nízkym výrobným nákladom a móde odevných šatiek vzbudili záujem medzi spoločnosťami, ktoré hľadajú ďalšie reklamné kanály pre svoje aktivity.

Realizácia polyfunkčných šatiek

Šatka je vyrobená z polyesteru Microfiber (95%) a Spandex (5%). Štandardná hmotnosť materiálu je asi 140 g / m2, ale je možne použit aj vyššie gramáže.  Rozmer šátiek je k dispozícii vo veľkosti približne 22 × 48 cm. Je bezšvová a horný a dolný okraj sú tepelne prerezané, čo zabraňuje rozmotávaniu a strambania materiálu.

Potlač na multifunkčných šatkách

Potlač je vyrobená sublimačnou technikou. Sublimačná tlač zaisťuje vynikajúcu kvalitu, plnofarebný rozsah CMYK a vysokú životnosť. Tento proces vytvára nepostrehnuteľný dotyk na 100% povrchu  s fotografickým odrazom farieb.
Vyrábame šatky s vlastnou potlačou zo súborov dodaných klientom alebo z profesionálnych, jedinečných návrhov, ktoré na požiadanie zrealizuje náš grafický tím.