..... reklamné osušky .....

Reklamné osušky s logom spoločnosti sú ideálne na reklamu značky. Poskytujú tiež veľa príjemných a zmyselných zážitkov. Naše uteráky sú nadýchané, mimoriadne jemné a príjemné na dotyk. Po kúpeli jemne vysušia telo a uvedú vás do blaženého stavu relaxácie. Potešia zmysly a splnia estetické očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Uterák ako reklama

Naša spoločnosť vyrába reklamné uteráky pre medzinárodné značky v potravinárskom, priemyselnom, spotrebnej elektronike a špičkových futbalových kluboch. Propagačné osušky používajú aj hráči trénujúci početné športové disciplíny. Uterák s vlastnou potlačou uvidí nielen jeho užívateľ, ale aj mnoho ďalších ľudí v jeho okolí - rodina a priatelia, ľudia prechádzajúci sa po pobreží alebo návštevníci fitnescentra - podľa toho, kde sa ho rozhodnú použiť. Propagačný uterák dobre poslúži počas prázdninového odpočinku pri mori, návštevy telocvične alebo večerného kúpania doma. Bez ohľadu na to, či ide do kúpeľne alebo na slnkom ohriaty piesok, zákazník ho bude pravidelne používať.

Reklamný uterák s potlačou

Potlač na uteráky sa vykonáva sublimačnou technológiou. Na tento účel používame inovatívnu a všestrannú tlačiareň od talianskej spoločnosti Monti Antonio, ktorý zaručuje vysokú kvalitu tlače. Vysoko kvalitné potlačené uteráky majú hmotnosť 400 g / m2 a sú vyrobené zo 60% mikrovlákna (polyester na tlač) a 40% froté bavlny. Výtlačky sa vyrábajú na hotových polotovaroch s nasledujúcimi rozmermi: 30 × 50 cm, 70 × 140 cm, 30 × 130 cm, 50 × 100 cm, 80 × 160 cm, 100 × 180 cm. Uteráky vyrábame s vlastnou potlačou zo súborov poskytnutých klientmi alebo z profesionálnych, jedinečných projektov pripravených na Vašu žiadosť našimi grafikmi.

Cenová ponuka na vyžiadanie.